Składanie i sprzedaż nowych komputerów

Chcesz mieć komputer dopasowany do Twoich potrzeb oraz do grubości Twojego portfela?

Świetnie! Ponieważ jestem w stanie Ci pomóc!

Oczywiście, możesz kupić w sklepie gotowy zestaw komputerowy, ale na 99% będzie na nim blomba gwarancyjna, która blokuje Ci przez 2 lata modernizację komputera czy czyszczenie. Ta gwarancja sklepowa to absurd, gdyż jeśli coś się stanie z komputerem, i tak wysyłają to do serwisu zewnętrznego na co najmniej 2 tygodnie, zamiast na miejscu wymienić dany podzespół.
Niestety często producenci podzespołów oferują przedłużoną gwarancję na swoje produkty, której nie uwzględnia się w sklepie. No chyba, że komuś zależy na dodatkowej, rocznej gwarancji na myszkę i klawiaturę, której to i tak nikt nie uzna.

Nie kupuj kota w worku!
Sklepy często wykorzystują fakt, że klient nie jest w stanie sam sprawdzić, co tak naprawdę kupuje. Sprzedawcy, aby zachęcić klienta podają tylko najlepsze parametry sprzętu, takie jak pojemność dysku, szybkość procesora, ilość pamięci RAM… Nie podają informacji o słabszych elementach zestawu, czy o producentach poszczególnych części. Wielu klientów nie posiada dostatecznej wiedzy w tej dziedzinie, aby nie dać się oszukać. Zachęceni przez sprzedawców kupują sprzęt kiepskiej jakości w przekonaniu o jego wysokiej klasie.

Brak informacji o producentach nie pozwala określić jakości kupowanego sprzętu, chyba że wierzyć sprzedawcy na słowo… Często markowe podzespoły, jak np. karta graficzna, są droższe o parę złotych, ale ich jakość jest o wiele, wiele lepsza.
Na co dzień spotykamy się z tym, iż do dobrej jakości podzespołów montowane są najtańsze płyty główne, które mają słabą wydajności. W efekcie inne podzespoły po prostu się marnują (nie są wstanie wykorzystać swoich maksymalnych możliwości). Są to główne wady gotowych zestawów komputerowych.

U nas każdy podzespół jest dobrany do klienta, wg jego potrzeb i możliwości. Gwarancja producenta jest na każdy podzespół z osobna, a nie jedna na cały zestaw. Komputery są składane z odpowiednio dobranych, markowych podzespołów. Brak blomb na komputerze umożliwia bez jakichkolwiek przeszkód jego modernizacje.

linkedinmail